V.I.P

Tánička je taková dobrá víla sudička. Našla jsem si ji už na začátku 2.trimestru a od té doby jsme se do porodu několikrát viděly. Kdykoli jsem něco potřebovala, stačilo napsat nebo zavolat a Táňa vždy ochotně poradila rovnou, či hledala řešení :) A to jsem otázek měla jako prvorodička opravdu hodně. Dost jsme se během té doby skamarádily :) takže ji dodnes otravuji se svými otázkami :D
 
Co se týče porodu, byla jsem opravdu ráda, že s námi byla. Můj porod trval opravdu dlouho. Několik dní.. a Táňa s námi byla téměř celou dobu, i když zrovna měla seminář se svou guru. Děkuji, Táničko. Masírovala mi záda a udržovala mě v klidu. (Ach ty její masáže!) Po porodu mi připravila vložky na hojení poranění a zpracovala placentu, což opravdu velmi doporučuji, protože mě ty kapsle energeticky opravdu hodně postavily na nohy. (A to by je Tana po tom výkonu a několikadenním nespaní potřebovala taky :D)
 
Na poporodní návštěvě mi pomohla s kojením a ukázala nám i jak vázat miminko do šátku, což je další věc, kterou velmi doporučuji. Je to u nás zaručený uklidňovací prostředek (ťuk,ťuk, ťuk, protože se nic nedá brát jako zaručené..)
 
Jediné, co nemůžete obecně od duly čekat je, že za vás bude něco rozhodovat. S tím je potřeba předem počítat. Může něco poradit, ale zbytek je už na Vás. 
 
Táni moc děkujeme, jsem opravdu ráda, že jsi s námi byla u toho :)
 
 
V.I.P. (Vojtíšek + Ivan + Petra)